Projekt Terran

Jak sme vytvořili informačního lídra mezi výrobci krytin

 

Popis projektu

V listopadu 2016 jsme po komplexním redesignu a strategickém nastavení spustili portál krytina.sk pro klienta Mediterran Slovakia. Cíl portálu je jednoznačný - přitáhnout pozornost každého, kdo přemýšlí o nové střeše nebo její rekonstrukci, hledá informace o údržbě nebo má nějaké dotazy ohledně střech a střechařství. Nechybí ani zajímavosti a inspirace ze světa. Pravidelně na portálu publikujeme užitečné a inspirující články a infografiky, které se šíří prostřednictvím různých organických kanálů. Cílem portálu krytina.sk bylo od počátku vytvořit informačního lídra ze značky Terran v jejím odvětví. Současná spolupráce pokračuje již třetím rokem.

 

Výsledky projektu za 20 měsíců

počet získaných leadů

3000+

návštěvy z organického vyhledávání

161 000+

návštěvy denně

550+

průměrný čas na stránce

3:50

průměrný open rate newsletterů

35%+

průměrný click rate newsletterů

14%+

Fénix content marketing 2017

Jelikož jsme vnímali sílu a unikátnost projektu, koncem roku 2017 jsme portál Krytina.sk přihlásili do 5. ročníku soutěže content marketingových projektů Fénix content marketing. Jedinou přihlášku proměnil projekt na shortlist v kategorii Online magazín a stal se tak jedním z top online magazínů postaveném na content marketingu v rámci českého a slovenského trhu.

Ukázalo se tak, že i přes specifičnosti témata a ne velké cílové skupině, která na Slovensku je, odborná porota ocenila dopady projektu a jeho význam pro odvětví. Nás především těší, že stále vnímáme progres a stále vidíme příležitost zlepšovat výsledky pro klienta a konkurovat content marketingovým projektům i na globální úrovni.

Ukázka ovoce naší práce na projektu Krytina.sk pro značku Terran

Pošlete nám brief

Content marketing funguje - víme to my, vy i vaše konkurence. Buďte první, kdo ve vašem odvětví využije sílu moderního a efektivního marketingu, vyšachujte svou konkurenci a "ukradněte si trh".
Pošlete nám brief, zadání nebo nám zavolejte a navrhneme vám optimální postup. My jsme na plodnou diskusi připravení.

Tel.: +420 737 404 055