Projekt Minerálne vody a.s.

Nasavoda.sk je novým projektem o vodním bohatství pro MINERÁLNE VODY a.s.

Společnost MINERÁLNE VODY stojí za značkami Baldovská, Drobček, Salvator a Savior a je jedním z největších výrobců minerálních vod na Slovensku. Jako partner pro content marketing jsme pro klienta spustili originální projekt Naše voda, který je už od začátku doprovázen úspěchem.

 

Popis projektu

Projekt Naše voda je jedním z vůbec nejmladších projektů v ContentFruiteru, přesto má velmi zajímavý start a také první úspěchy. Projekt Naše voda a jeho zaměření na vodní bohatství nezaujal při vytváření idey jen nás, ale i klienta, a tak koncem května 2017 zažil projekt své oficiální spuštění. Už od prvních okamžiků bylo zřejmé, že téma vodního bohatství, vodních atrakcí a pitného režimu bude pro trh velmi zajímavé.

V současnosti dokáže portál oslovit i více než 1 000 unikátních uživatelů denně. Slováci mají rádi vodu a jsou na ni hrdí. My jsme tento fakt naplno využili. Baldovská se jako jedna z nejtradičnějších značek minerálních vod na Slovensku postupně stává synonymem spojení "Naše voda" a získává si fanoušky nejen mezi staršími generacemi, které ji znají i z minulosti, ale také mezi mladými lidmi, které zatím neoslovila. A to je cílem projektu - oslovovat a budovat povědomí o značkách i mezi mladšími generacemi.

Jak ukazují statistiky portálů i dnes - nejvíce zastoupení mezi návštěvníky portálu jsou právě lidé ve věku 25-40 let. Každý návštěvník má na portálu nasavoda.sk jedinečnou možnost více poznat slovenské vodní bohatství, získat tipy na návštěvu různých vodních atrakcí (o kterých dosud možná ještě ani neslyšel), zjistit důležité informace o pitném režimu nebo si zdarma stáhnout unikátního Průvodce vodním bohatstvím Slovenska, který se stal vůbec první elektronickou publikací věnovanou slovenské vodě.

  

Výsledky projektu

Vzhledem k tomu, že projekt je aktivní jen několik měsíců, výsledky zatím nemůžeme prezentovat.
Prohlédněte si však ukázky toho, co na portálu nasavoda.sk můžete vidět již teď.

Pošlete nám brief

Content marketing funguje - víme to my, vy i vaše konkurence. Buďte první, kdo ve vašem odvětví využije sílu moderního a efektivního marketingu, vyšachujte svou konkurenci a "ukradněte si trh".
Pošlete nám brief, zadání nebo nám zavolejte a navrhneme vám optimální postup. My jsme na plodnou diskusi připravení.

Tel.: +420 737 404 055