Projekt Dacom Pharma

Obsazení klíčových tém a budování komunity pro Dacom

Vytvoření originálního portálu mluvmeokloubech.cz (i v slovenské mutaci) věnovaného prevenci a léčbě onemocnění kloubů a vybudování aktivní komunity více než 7 000 lidí pro Dacom Pharma - výrobce výživových doplňků na klouby.

Popis projektu

Začátek spolupráce s českou společností Dacom Pharma začíná v roce 2015 vytvořením originálního portálu v české a slovenské jazykové mutaci (mluvmeokloubech.cz a hovormeoklboch.sk). Společnost Dacom Pharma je výrobcem doplňků výživy na klouby a klouby jsou také velmi důležitým tématem portálu - na téma onemocnění kloubů však nahlíží že širšího pohledu a zabývá se také tématy souvisejícími s prevencí, cvičením nebo zdravým stravováním. Během dvou let se podařilo vybudovat aktivní komunitu lidí na Facebooku a stabilně rostoucí organickou návštěvnost. Portál je také mediálním prostorem pro klienta, díky němuž může propagovat své produkty, a to neustále.

Výsledky projektu za 24 měsíců

unikátní návštěvy portálů z organického vyhledávání

70 000+

počet získaných fanoušků na Facebooku

7 000+

počet návštěv denně

400

Ukázka ovoce naší práce

Pošlete nám brief

Content marketing funguje - víme to my, vy i vaše konkurence. Buďte první, kdo ve vašem odvětví využije sílu moderního a efektivního marketingu, vyšachujte svou konkurenci a "ukradněte si trh".
Pošlete nám brief, zadání nebo nám zavolejte a navrhneme vám optimální postup. My jsme na plodnou diskusi připravení.

Tel.: +420 737 404 055