Content marketing projekt pre Brigada.sk

Více než 21 000 nových registrací a vytvoření informačního lídra mezi brigádními portály

Portál brigada.sk na Slovensku nabízí brigády již více než 10 let. Za 2 roky spolupráce se nám díky content marketingu z tohoto portálu podařilo vytvořit informačního lídra a významně zvýšit všechny důležité metriky portálu.

Popis projektu

Začátek spolupráce se datuje do roku 2013, kdy bylo na portálu několik článků s tipy na brigády. Podrobná analýza ukázala obrovský potenciál - lidé ve velké míře hledají spojení související s prací, životopisem, pracovním pohovorem, motivací, výdělkem atd.

Této příležitosti jsme se chopili, a protože analýza ukázala, že konkurence v tomto odvětví doteď hodnotný obsah tvořila jen v malé míře, pustili jsme se do realizace velmi aktivně. V průběhu dvou let jsme publikovali více než 100 kusů různorodého obsahu a několik desítek rozhovorů s influencery, aby zejména mladým lidem nechyběla motivace začít a posouvat se vpřed. Dnešní úspěšní podnikatelé, umělci nebo vědci také začínali jako brigádníci. Již po několika týdnech se ukázalo, že content marketingové aktivity jsou velmi přínosné a hodnotný obsah začíná oslovovat mnoho uživatelů.

Důležitou součástí procesu byla optimalizace a přidání důležitých témat do poradny pro brigádníky. Díky této aktivitě se nám podařilo dosáhnout téměř 20krát větších organických návštěv poradny než v předchozím období.

Výsledky projektu

nárůst organické návštěvnosti

100%

nových registrovaných použivatelů

21 000+

zvýšení průměrne stráveného času na portálu

92%

počet přečtení najčtenejšího článku

55 000+

organické návštevy spravodajství od jeho spuštení

400 000+

počet přečtených rozhovorů s influencery bez placené podpory

35 000+

nárůst organické návštěvnosti poradny od její přestavby

1950%

počet návštěv poradny od její přestavby

430 000+

počet publikovaných rozhovorů s influencery

30+

Ukázka ovoce naší práce

Pošlete nám brief

Content marketing funguje - víme to my, vy i vaše konkurence. Buďte první, kdo ve vašem odvětví využije sílu moderního a efektivního marketingu, vyšachujte svou konkurenci a "ukradněte si trh".
Pošlete nám brief, zadání nebo nám zavolejte a navrhneme vám optimální postup. My jsme na plodnou diskusi připravení.

Tel.: +420 737 404 055