Jak jsme vytvořili informačního lídra mezi výrobci střešních krytin

Více než 3 000 leadů za méně než 24 měsíců bez komerční podpory. Denní organická návštěvnost více než 15 000 měsíčně. To jsou základní statistiky portálu krytina.sk pro společnost Mediterran Slovakia.

Růst organické návštěvnosti o více než 210 % pro Viessmann

Více než 210 000 organických návštěv za 24 měsíců přinesla spolupráce s naší agenturou firmě Viessmann, lídrovi v oblasti topných systémů, a to díky tvorbě a distribuci užitečného obsahu.

Obsazení klíčových témat a budování komunity pro Dacom

Vytvoření originálního portálu mluvmeokloubech.cz věnovaného prevenci a léčbě onemocnění kloubů a vybudování aktivní komunity více než 7000 lidí pro Dacom Pharma - výrobce výživových doplňků na klouby.

Nárůst prodeje o 16 % díky content marketingu pro Kura Kráľovské

Více než 230% nárůst organické návštěvnosti a obsazení stovek důležitých témat týkajících se kuřecího masa. Taktéž velmi významný růst počtu a angažovanosti fanoušků na sociálních sítích.

Vytvoření informačního lídra mezi brigádními portály

Portál brigada.sk na Slovensku nabízí brigády již více než 10 let. Za 2 roky spolupráce se nám díky content marketingu z tohoto portálu podařilo vytvořit informačního lídra a významně zvýšit všechny důležité metriky portálu.

Nový projekt o vodním bohatství pro MINERÁLNE VODY a.s.

Společnost MINERÁLNE VODY je jedním z největších výrobců minerálních vod na Slovensku. Jako partner pro content marketing jsme pro klienta spustili originální projekt Naše voda, který je už od začátku doprovázen úspěchem.

NAŠI SPOKOJENÍ KLIENTI

Pošlete nám brief

Content marketing funguje - víme to my, vy i vaše konkurence. Buďte první, kdo ve vašem odvětví využije sílu moderního a efektivního marketingu, vyšachujte svou konkurenci a "ukradněte si trh".
Pošlete nám brief, zadání nebo nám zavolejte a navrhneme vám optimální postup. My jsme na plodnou diskusi připravení.

Tel.: +420 737 404 055