Content Distribution Manager (Online Marketing)

Content marketingová agentura ContentFruiter vstupuje na český trh a aktuálně hledá posilu do
interního týmu v Praze.

Pozice Content Distribution Manager zahrnuje činnosti týkající se tvorby strategie pro online
marketing (šíření obsahu prostřednictvím různých online kanálů – social media, email marketing,
SEO, linkbuilding) a jeho částečnou realizaci, celkovou analýzu i hodnocení dat. Důležitou součástí je pravidelná aktivní komunikace s týmem, který spolupracuje na realizaci strategie pro online
marketing (specialisti v oblasti social media, email marketing, SEO, PPC a pod.).

Tato pozice je vhodná pro uchazeče, kteří mají minimálně 3 roky praxe v oblasti online marketingu a zároveň disponují alespoň základními zkušenostmi s řízením týmu. Ideální kandidát/kandidátka
sleduje aktuální dění a trendy v online marketingu a chce dále rozvíjet svoje technické a manažerské schopnosti a získávat zkušenosti.

Forma úvazku: part-time / full-time pozice
Místo práce: Praha
Termín nástupu: ihned

NÁPLŇ PRÁCE

  • Tvorba analýz a strategie pro online marketing
  • Částečná realizace strategie (především social media a email marketing)
  • Analýza, vyhodnocování a optimalizace výsledků
  • Aktivní komunikace s týmem
  • Objasňování problematiky před klientem a prezentace výsledků kampaní

IDEÁLNÍ KANDIDÁT NA POZICI

  • Má minimálně 3 roky praxe v online marketingu
  • Má zkušenosti s řízením menšího / většího týmu
  • Je kreativní
  • Má přehled ve světě online marketingu
  • Aktivně sleduje aktuální trendy v online marketingu
  • Komunikativní znalost AJ

CO NABÍZÍME

  • Skvělou možnost podílet se na rozvoji nové společnosti
  • Práce v atraktivním a perspektivním oboru
  • Profesní rozvoj
  • Budování své vlastní pozice specialisty na trhu
  • Dobré pracovní zázemí a zajímavé finanční ohodnocení

Odesláním formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů.

Pošlete nám brief

Content marketing funguje - víme to my, vy i vaše konkurence. Buďte první, kdo ve vašem odvětví využije sílu moderního a efektivního marketingu, vyšachujte svou konkurenci a "ukradněte si trh".
Pošlete nám brief, zadání nebo nám zavolejte a navrhneme vám optimální postup. My jsme na plodnou diskusi připravení.

Tel.: +420 737 404 055